Neofema klub

Úvod
Adresář
Neoféma klub
Debata
Genetika
Druhy v rodu
Galerie
Inzerce
Linky
Odkazy
Výstavy a trhy
Kontakt

Linky - Jak vydělat peníze při používání internetu

Na této stránce popisuji pouze možnosti výdělku na internetu, které buď sám používám nebo mám pocit, že by do budoucna mohly být zajímavé. Nehodlám nikoho obtěžovat popisem různých zahraničních firem, kterých je víc něž dost a hodlám se věnovat pouze českým firmám. Samozřejmě budu tyto stránky průběžně aktualizovat, podle toho, co se mi osvědčí a také dle času. Princip je většinou u všech firem podobný, proto po vysvětlení základu se jím u dalších společností nezabývám. Detailnější informace najdete v následujících odkazech.


 • Intecom

  Jak to funguje

  Nejprve musíte provést registraci. Po registraci stáhnete Viewbar (krátký program). Pak stačí když Viewbar spustíte, a už Vám naskakují peníze. Samozřejmě musíte být připojení na Internet. Ve Viewbaru poběží reklamy různých firem. Právě za zobrazení těchto reklam na Vašem monitoru budete placeni. Přímo ve Viewbaru uvidíte kolik peněz právě vyděláváte. Samozřejmě můžete kdykoliv sledova stav Vašeho konta. Vše můžete předem ihned vyzkoušet na demo Viewbaru.Po registraci Vám bude přiděleno ID (identifikační číslo). Podle ID čísla společně s heslem, které zvolíte při registraci Vás bude systém identifikovat.

  Kolik dostanete zaplaceno?

  Placeni budete za procenta ceny za reklamu.Během připojení k Viewbaru Vám budou přibývat peníze na Váš účet. Částka za hodinu s Viewbarem může být při každém připojení jiná. Záleží na ceně za reklamu a prodaném reklamním prostoru v daném období a počtu reklam, které budou ve Viewbaru zobrazeny. V tomto období se průměrná cena za zobrazení jedné reklamy pohybuje kolem 0,11Kč (což je 60% ze skutečné ceny reklamy). Samozřejmě může být zobrazováno více reklam najednou. Dá se říct, že v tomto spouštěcím období je cena na nejnižší hranici. Předpoklad však je, že s postupným rozjíždění systému bude cena narůstat.

  Peníze také můžete dostávat za členy, kteří se zaregistrují přes Vás (přes Vaše ID).

  Placeni můžete být také za to, že o tom řeknete svým známým, kteří se zaregistrují přes Vaše ID. Zaplaceno dostanete také za lidi, které seženou Vaši známí a to až do třetí úrovně. Dostanete zaplacena procenta z částky, kterou vydělají. Aby byli lidi vedeni pod Vámi, tak je třeba, aby při registraci zadali Vaše ID. Pokud budou stránky volat s Vašim ID tak toto číslo bude vyplněno do formuláře automaticky.

  Procenta z ceny za reklamu, která Vám budou vyplacena.

  Na vyplacení bude použita částka 85% z ceny reklamy a bude rozdělena následovně.

  Vy: 60%
  Za přímé registrované 1. úroveň:15%
  Za nepřímé registrované 2. úroveň:5%
  Za nepřímé registrované 3. úroveň:5%

  InteCom-cz Vám také umožní vydělávat peníze tím, že pro reklamní systém zprostředkujete reklamu. Tím získáte provize, za Vámi zprostředkované reklamy. Tímto způsobem můžete vydělat větší částku najednou, bez potřeby surfovat s ViewBarem.

  Jak a jakým způsobem Vám bude zaplaceno?

  Vyúčtování se provádí jednou měsíčně. Minimální výplatní částka musí dosáhnout 100,- Kč. Výšku výplatní částky můžete zvýšit. Pokud během měsíce nedosáhnete minimální výplatní částku, tak Vám bude převedena na další měsíc.

  Platba se provádí převodem na účet nebo poštovní poukázkou (na Slovensko zatím pouze poštovní poukázkou). Záleží jenom na Vás jakou variantu zvolíte při registraci.

  REGISTRACE ZDE • Reklanet

  Na českém internetu po INTECOMU v pořadí druhá firma platící za surfování. Firma vypadá opravdu velmi dobře. Mnohem lépe než starší kolega InteCom. Platba za surfování (až 20Kč/hod.). Mají 5. stupňový systém referencí (15% bodů za přímé referaly). Sami si budete moci navolit, kolik reklam a po jakých intervalech se má zobrazovat ve Viewbaru. Kliknutí na reklamu se započítávají a budete za ně dostávat prémiové body a nebo se dostanete do různých soutěží o ceny. Dále bude firma platit za příjem reklamních emailů, za zprostředkování reklamy, za body získané v jejich výměnném reklamním systému, do kterého se můžete kdykoliv zaregistrovat, ale také za body, které získáte, když umístíte na Vaše stránky odkaz na jejich web.

  Tento výčet není ještě úplný, firma má opravdu velký záběr služeb, které hodlá nabízet. Proto s registrací neváhejte a vytvořte si velkou referal síť. Nabídka platí i pro Slovenskou Republiku.

  Novinka: Firma vypustila demoverzi jejich viewbaru. Za jeho používání nejste placeni, ale jste placeni za klikání na banery (zatím 0,10 Kč za klik), které vněm rotují. Pokud si chcete jejich viewbar otestovat, tak si ho stáhněte z jejich servru. Ostrá verze by měla být na světě zanedlouho.

  REGISTRACE ZDE • Superline

  Nejlepší český projekt! Firma je na internetu od 18. prosince 2000 a dle mého názoru to bude bomba. Jedná se o zcela nový a dobře propracovaný systém, který zaručuje 100% úspěšnost po inzerenty. Firma totiž platí své členy za zhlédnutí stránek jejich inzerentů. Za zhlédnutí jedné stránky dostanete zaplaceno až 1Kč (100 bodů). Referenční systém má 7 úrovní (10%, 6%, 4%, 2%, 1%, 1%, 1%). V současné době probíhá zkušební provoz systému. Pokud se zaregistrujete už v této zkušební fázi, tak při registraci obdržíte na své konto 15 000 bodů (150Kč). Pro ty členy, kteří budou ve zkušebním provozu systém používat a případně referovat další lidi, je připravena odměna 500 000 bodů, která bude mezi tyto členy rozdělena. Ve zkušební fázi se zatím nevydělávají peníze, ale tyto body můžete využít k propagaci vašich www stránek. Jak dlouho bude trvat zkušební fáze zatím nevíme. Peníze firma posílá složenkou či převodem na účet po dosažení částky 200Kč. Systém funguje i pro slovensko.

  REGISTRACE ZDE • iRek.cz nabízí

  Nová reklamní firma na internetu platí, za to, že se díváte na obrazovku. Necháte- li si ve spodní nebo horní části monitoru zobrazovat úzké proužkové reklamy, zaplatí vám za poskytnutý reklamní prostor. Provovádí reklamní činnost s tím, že za reklamu dostanou zaplaceni ti, kteří jsou reklamou zatíženi!

  Reklamy jsou zobrazovány nezávisle na jakémkoliv prohlížeči, zobrazování zajišťuje jejich program iREK viewbar, který je stažení na jejich stránce.

  Kolik je možno vydělávat?

  Z prostého běhu programu iREK 1 iRek bod za minutu, v případě že počítači občas dáte o sobě vědět, že u něj sedíte. Za hodinu tedy získáváte 60 iREK bodů převeditelných v koruny. Není třeba klikat na bannery, ale samozřejmě to není ani zakázáno, zaujme - li vás příslušná reklama.

  Hodnota bodu krátce po komerčním startu systému startu systému se předpokládá okolo 0,33 Kč, tedy za hodinu si můžete primárně vydělat cca 20,- Kč. Ale to samozřejmě není všechno (dále získáváte z odovědí na ankety a především ze svých následovníků, které získáte), i když na převýšení telefonních poplatků (ve slabém provozu u SPT Telecom 15,60 Kč/hod) to již stačí. Zatím probíhá zkušební provoz.

  REGISTRACE ZDE • Rek - SENGER.cz nabízí

  Pokud si chcete nechat zaplatit čas strávený na internetu a přitom nezatěžovat systém reklamními bannery, které zpomalují Vaše připojení a zabírají místo na pracovní ploše? Mají jiný propracovanější systém, který Vám nabídne pouze to, o co máte zájem a dá Vám to najevo blikající konkou. Více se dozvíte na jejich stránkách.

  REGISTRACE ZDE


  Pokud máte zájem vydělávat v USD měně, bližší informace zašlu e-mailem. • WebDesign © 2001 E+P Studio